Hakkımızda

ClickNET, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan almış olduğu Uydu Haberleşme Hizmetleri ve Internet Servis Sağlayıcılığı lisansları ile müşterilerine uydu bağlantı hizmetleri üzerinden katma değerli servisler sağlamaktadır.

ClickNET-Hakkimizda

Bir çok farklı ürün ve teknoloji ile çözümler sunan ClickNET : Avanti , Yahsat Y1B, Iridium, Thuraya ve Inmarsat Uyduları üzerinden çift yönlü uydu iletişim platformu olan VSAT (Very Small Aperture Terminal) teknolojisiyle geniş bir coğrafya‘da müşterilerine Ka-Band , L Band Yüksek Hızlı İnternet, haberleşme Servisleri ile hizmet vermektedir.

Kurumsal kimliği, bilgi birikimi, konusunda tecrübeli teknik ekibi, yurtiçi ve yurt dışına yayılmış servis ağı ve hizmet kalitesi ile ClickNET Telekom müşterilerine sunduğu uydu çözümleri ile her zaman yanınızda olacaktır.

En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.