Uydu İnternet

Uydu İnternet Hizmetleri

ClickNET müşterilerine kara ve deniz için farklı çözümler sunarak uydu üzerinden paylaşımlı ve paylaşımsız geniş bant internet hizmetleri sunmaktadır. Yahsat, Avanti gibi uydu operatörleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde farklı hızlarda çeşitli paket çözümler ile ev kullanıcısından kurumsal müşterilere geniş bir kesimin internet ihtiyacı Türkiye içinde ve dışında geniş bir coğrafyada karşılanmaktadır. Ka bant uydu teknolojisi üzerinden sağlanan internet hizmeti ile yüksek hızlarda bağlantı mümkün olmaktadır.

uydu-internet

 

image006

ClickNET Uydu İnternet Hizmeti, 74 cm veya 98 cm çapında uydu anteni, Hughes HN9600 / HN9800 uydu modemi ve Block Up Converter (BUC)’dan oluşan ekipman seti ile sağlanmaktadır. HN9600 ev kullanıcıları için uygun olup çok sayıda kullanıcının bulunduğu iş ortamlarında HN9800 modem kullanılmalıdır. Uydu kapsama alanının zayıf olduğu kenar bölgelerde 98cm anten ve 2W BUC gerekli olmaktadır.

modem

Kapsama Alanı:

 

click_net_harita

En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.