Uydu İnternet

Uydu İnternet Hizmetleri

ClickNET müşterilerine kara ve deniz için farklı çözümler sunarak uydu üzerinden paylaşımlı ve paylaşımsız geniş bant internet hizmetleri sunmaktadır. Yahsat, Avanti gibi uydu operatörleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde farklı hızlarda çeşitli paket çözümler ile ev kullanıcısından kurumsal müşterilere geniş bir kesimin internet ihtiyacı Türkiye içinde ve dışında geniş bir coğrafyada karşılanmaktadır. Ka bant uydu teknolojisi üzerinden sağlanan internet hizmeti ile yüksek hızlarda bağlantı mümkün olmaktadır.

uydu-internet

 

image006

ClickNET Uydu İnternet Hizmeti, 74 cm veya 98 cm çapında uydu anteni, Hughes HN9600 / HN9800 uydu modemi ve Block Up Converter (BUC)’dan oluşan ekipman seti ile sağlanmaktadır. HN9600 ev kullanıcıları için uygun olup çok sayıda kullanıcının bulunduğu iş ortamlarında HN9800 modem kullanılmalıdır. Uydu kapsama alanının zayıf olduğu kenar bölgelerde 98cm anten ve 2W BUC gerekli olmaktadır.

modem

Kapsama Alanı:

 

click_net_harita

Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.