Nasıl Çalışır?

Hızlı, kesintisiz, geniş kapsama alanı ve yüksek performanslı bağlantıyı keşfedin.

Geniş bant Yüksek Hızlı İnternet Servisi, Avanti ve Yahsat Ka band uyduları üzerinden Türkiye’de dahil olmak üzere Güney Doğu Asya, Afrika ve Ortadoğu’da birçok ülkede bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza göre seçeceği farklı paketler üzerinden sağlanmaktadır.

Son derece esnek sistem tasarımı sayesinde, alınacak küçük bir uydu anteni, modemi ve seçilecek hizmet paketleri üzerinden kapsama alanı içindeki her yerde ev kullanıcısından, yüksek hızda internet ihtiyacı olan kurumsal kullanıcılara kadar ilave bir altyapıya gerek olmadan Yahclick geniş bant internet hizmeti üzerinden sadece ethernet portu olan bilgisayarınız ile internet dünyasının girişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ka-Band uydular Multi–Spot Beam teknolojisine dayanmakta olup, bu sistem geniş bant hizmetler sunabilmek için tasarlanmıştır. Bu sayede geleneksel uydu sistemlerine göre :

  • Küçük anten (74Cm, 98Cm) seçenekleri ve güç ihtiyaçları (1W, 2W) ile ekipman fiyatlarındaki düşüş
  • Aynı frekansın her spot’ta tekrar kullanılması ile verimin artırılması ve yüksek kapasite sağlanması sonucu birim fiyatlardaki düşüş
  • Terminallerin alış yönünde (Download) ve çıkış yönünde (Upload) yüksek güvenilirlikle daha yüksek erişim hızları sağlanmaktadır.
  • Geniş bant internet dünyası ile tanışmak için ClickNET’in konusunda tecrübeli ekibine 0 850 480 2545(CLIK) nolu telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.

En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.